АНДРІЙ ВОРОНІН: «ГЕРОЇ НАВІКИ В НАШИХ СЕРЦЯХ, У НАШІЙ ПАМ’ЯТІ»

Акцентував заступник голови Путивльської районної ради, коментуючи відзначення 75-ої річниці вигнання нацистів з України.

Урочистості відбулися в районній бібліотеці за участі представників старшого покоління, дітей війни, учасників різних конфліктів, у яких брали участь українці, студентів місцевих коледжів.

«Сьогодні ми з великою шаною і повагою згадуємо ветеранів Другої світової війни, низко схиляємо голови, вклоняємося до ніг за звільнення нашої України від навали, — наголосив у своєму виступі голова Путивльської районної державної адміністрації, депутат Путивльської районної ради Микола Шульга. – Зараз важкий час для нашої держави. Україна утверджується, виборює свою незалежність».

Анатолій Черепов, голова організації ветеранів Путивльського району, зазначив на внеску партизан і підпільників у звільненні України, підкреслив значущість героїв у сьогоденні та їх участі у Другій світовій війні. Поіменно назвав тих путивлян, які боронили рідну землю й досі живуть на радість рідним та близьким.

Хвилиною мовчання згадали всіх полеглих у ті страшні часи Другої світової війни. У залі лунали пісні та звучали слова зазначеної тематики.

Ведучі оптимістично завершили захід словами: «Хай буде мир, хай лагідне сонце дарує своє тепло і світло. Щастя, злагоди і процвітання нашій рідній Україні».

 

spacer