ПИТАННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ – НА ЧАСІ В ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

Відповідно до Плану роботи на ІІ півріччя 2019 року, члени постійної комісії Путивльської районної ради з питань розвитку молодіжної політики, освіти, науки, культури, спорту, туризму, охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення  розглянули ряд медичних питань та виступили з ініціативою звернутися до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України та Сумської обласної державної адміністрації щодо забезпечення інсулінозалежних хворих мешканців Путивльського району безоплатними медикаментами. До участі в засіданні постійної комісії долучилися заступник голови Путивльської РДА Михайло Биряк та депутат Путивльської районної ради Анатолій Яковлев.

Доповідали про хід виконання рішень та заходів з виконання районних медичних програм головні лікарі медичних підприємств Жанна Руднєва та Світлана Семененко.

Незадовільною члени постійної комісії визначили інформацію головного лікаря КНП «ЦПМСД» Путивльської районної ради Жанни Руднєвої щодо спрямування роботи підприємства з наближення доступної, якісної та своєчасної первинної медичної допомоги до мешканців Путивльського  району. Багато проблемних питань окреслено членами постійної комісії і при розгляді ходу виконання Районної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Путивльському районі на 2019 рік.    КНП «ЦПМСД» є розробником та відповідальним виконавцем даної програми. У програми її актуальність, продиктована необхідністю поліпшення якості надання та доступності первинної медичної допомоги населенню Путивльського району, поліпшення матеріально-технічної бази, підвищення престижу праці медичних працівників первинної ланки з надання медичної допомоги.

Аналізуючи надану Жанною Руднєвою інформацію, депутати районної ради звернули увагу, що з 15 заходів програми  виконано – 1, частково виконано – 7,  не виконано – 7. Часткове виконання або невиконання заходів мотивується головним лікарем відсутністю виділених коштів, але протягом року ініціативи зі сторони КНП «ЦПМСД» з вирішення проблемних питань не надходило, хоча залишок коштів, виділених сільськими радами, складає близько 500,0 тис. грн., тільки адміністрація підприємства не зуміла вчасно визначити першочергові потреби та використати кошти.

Підводячи підсумки з розгляду зазначених питань, постійна комісія прийняла рішення розглянути хід їх виконання на сесії Путивльської районної ради.

spacer