ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ – 2019

Футбол стає все більш популярним у Путивльському районі. Це зазначив  голова Путивльської районної ради, голова Федерації футболу Путивльщини  Євген Южаков при підведенні підсумків восьмого чемпіонату «Сейм-ліги» — 2019 імені Анатолія Петровича Васильєва, путивлянина, який усе своє життя присвятив розвитку футболу, був універсальним гравцем та зразковим суддею. «Наш район, — сказав Євген Іванович, — має гарні футбольні традиції, де гартуються справжні гравці-професіонали, такі як Олексій Хобленко та Арсеній Гурєєв, що прославляють наш район далеко за його межами». Він щиро подякував постійному організатору чемпіонатів «Сейм — ліги»  Станіславу Бабенку за відданість справі та популяризацію футболу в Путивльському районі.

Почесний гість урочистостей, знаний у Путивльському районі спортсмен  Олександр Радін, вітаючи присутніх,  звернув увагу на юних футболістів, які прийшли підтримати своїх старших товаришів та побажав їм досягти значних успіхів у футболі.

Цьогоріч у футбольному чемпіонаті взяли участь 6 команд: «Темп» с.Мазівка, «Чайка» с.Юр’єве, «Ярославна», «Ярославна – 2», «Спортивний клуб «Сейм» та «Прораб» з міста Путивль. Більшість ігор проходило в упорній та безкомпромісній боротьбі і перемогу одержала найсильніша команда «Ярославна», друге місце у команди «Прораб», третє місце виборов Спортивний клуб «Сейм». Кращим воротарем визнаний Максим Зезюлін («Прораб»), кращий захисник – Ілля Малик («Ярославна»), кращий півзахисник – Артем Кагітін («Прораб»), кращий нападник – Вадим Шершак (СК «Сейм»), кращий гравець і кращий снайпер чемпіонату – Арсеній Гурєєв («Ярославна»).

Жодне змагання не обходиться без бригади арбітрів. За сумлінне та чесне суддівство грамотами та пам’ятними призами були нагороджені Владислав Однодворець, Віталій Кунтусов та Микола Свердліков. 

Найщиріші побажання та музичні вітання подарували спортсменам та вболівальникам вихованці центру позашкільної роботи.

 

spacer