ПУТИВЛЬ ЯСКРАВО ВІДЗНАЧИВ ДЕНЬ МІСТА

Уже стало традицією відзначати День міста Путивль на початку жовтня. Ця дата пов’язана з прославлянням Іоанна Путивльського.

У рамках святкування зранку молебен у Спасо-Преображенському соборі здійснив єпископ Роман,  святковою ходою містяне рушили до центральної площі покласти квіти до пам’ятника Іоанна Путивльського. У заходах брав участь і голова Путивльської районної ради Євген Южаков спільно з Путивльським міським головою Валерієм Волковим та головою Путивльської РДА, депутатом Путивльської районної ради Миколою Шульгою.

Удень дітлахів очікували розваги: цілий квартал міста зайняли надувні гірки, батути, дитячі атракціони. Путивльська міська рада не пройшла увагою і старше покоління. Увечері на всіх мешканців та гостей міста чекала масштабна розважальна програма, під час якої своїми виступами вражала присутніх народна артистка України Катерина Бужинська та гості з Білорусі — група «Леприконси». Дійство завершилося святковим феєрверком та дискотекою для молоді.

«Кожного року міська рада намагається сама себе перевершити. Святкування стають яскравішими та вражаючими. Дуже приємно було бачити повністю заповнену центральну площу міста не тільки путивлянами та мешканцями району, а й гостями з сусідніх районів області», — прокоментував святкові заходи голова Путивльської районної ради Євген Южаков.

 

spacer