ЗА 9 МІСЯЦІВ 2019 РОКУ ПОДАТКОВІ НАДХОДЖЕННЯ СКЛАЛИ 1 МЛРД 85,5 МЛН ГРИВЕНЬ

«Конотопським управлінням ГУ ДПС у Сумській області за січень-вересень  2019 року забезпечено сплату податків і зборів до зведеного бюджету на загальну суму 1 млрд 85,5 млн гривень. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року додаткові надходження від платників зареєстрованих в Конотопському, Буринському, Кролевецькому та Путивльському районах склали 112,4 млн грн., в тому числі до державного бюджету за вказаний період надійшло 390,5 млн грн, в тому числі збільшення надходжень на 20,4 млн грн,  місцеві бюджети для своїх потреб отримали 695,0 млн грн, збільшення надходжень на 92,3 млн грн » — повідомив в інтерв’ю начальник Конотопського управління ГУ ДПС у Сумській області Андрій Майданевич.

«Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі-ЄСВ) за дев’ять вісім місяців 2019 року зібрано 503,5 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2018 року надходження ЄСВ зросли на 23,4 відс., тобто  загальна сума надходжень збільшена на 95,5 млн гривень.

Основним платежем до місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб, надходження якого забезпечені в загальній сумі 459,5 млн грн, що на 61,3 млн грн більше минулого року. Крім того, в значних розмірах до місцевих бюджетів сплачено  плати за землю в загальній сумі 114,6 млн грн. та  єдиного податку 86,2 млн грн,  збільшення на 16,5 млн грн. та 11,0 млн грн. відповідно.

Виконання Конотопським управлінням своїх обов’язків дозволяє державі своєчасно і в повному обсязі виплачувати зарплати і пенсії, виконувати інші соціальні функції. Повнота надходжень до місцевих бюджетів підвищує фінансову спроможність місцевих громад. Ми розуміємо цю відповідальність і будемо надалі ефективно виконувати покладені на нас обов’язки» — зазначив Андрій Майданевич.

spacer