СПАДЩАНСЬКІ МЕДИЧНІ РАЛІ – 2019

На території Державного історико-культурного заповідника у м.Путивлі у Спадщанському лісі традиційно відбувся обласний конкурс  серед бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги  «Спадщанське ралі – 2019».  Мета проведення конкурсу – підвищення професійного рівня знань і відпрацювання практичних навичок з надання екстреної медичної допомоги. Цього року змагалися 10 команд екстреної медичної допомоги та 5 студентських команд  медичних коледжів області.

З привітальними словами до команд-учасниць звернулися голова Путивльської районної ради Євген Южаков, голова Путивльської районної державної адміністрації Микола Шульга, головний лікар КНП «Путивльська ЦРЛ» Світлана Семененко та заступник директора Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Максим Новіков.

Як зазначив голова  районної ради Євген Южаков,  Путивльщина рада приймати учасників змагання. Спостерігаючи кожен раз за змаганнями, ми маємо  змогу побачити як працює система екстреної медичної допомоги,  як зростає рівень підготовки фахівців. Євген Іванович побажав командам чесної боротьби, справедливого суддівства та перемог.

У ході змагань працівники екстреної служби мали змогу поділитися досвідом, відпрацювати практичні навики, побути в штучно створених ситуаціях техногенного характеру і перевірити, наскільки вони готові надавати допомогу в різних умовах, зберегти своє життя та рятувати життя іншим.

Команда – переможець з м.Ромни буде представляти Сумську область на всеукраїнських змаганнях.

 

spacer