«СЕЛО МОЄ — МОЯ РОДИНА»

День села — це свято, яке об’єднує всіх жителів  територіальної громади. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу. Історія села є часточкою історії нашої держави. А її, як відомо, творять люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

От народні гуляння відбулись у Мазівці. Цьогоріч святкування Дня села відбувалося  на подвір’ї біля сільського клубу, де було імпровізоване селянське подвір`я з виставкою умільців народної творчості. Трохи віддалік розміщенні батути та надувна гірка  для розваг дітей.

Святкового настрою додавав виступ духового оркестру.

І ось настала  урочиста мить.

Із теплими словами до своїх односельців звернувся Мазівський  сільський голова  Олександр Кузнецов. Цього дня на свято завітали  заступник голови Путивльської районної ради Андрій Воронін,  депутат Путивльської районної ради Володимир Воронов та голова районної державної адміністрації Микола Шульга.

Заступник голови  привітав усіх присутніх зі святом та підкреслив, що як людина, так і кожне село та селище мають свою назву, своє життя, свою культуру, свій початок, свою історію.

«Добро віддячується добром. Тож робіть добрі вчинки, допомагайте один одному. І куди б не закинула вас доля, не забувайте про своє рідне село», — зазначив  заступник голови районної ради.

Вітаючи всіх присутніх зі святом Володимир Воронов висловив щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут тим,  хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село та  побажав  жителям міцного здоров’я, злагоди в родинах, віри в краще майбутнє свого села.

Привітав зі святом і голова  Путивльської райдержадміністрації  Микола Іванович, а заодно вручив грамоти з нагоди Дня села. 

Гостей та запрошених радо зустрічали духмяним короваєм, який є символом гостинності, миру, злагоди та родинного тепла.

Змістовну концертну програму підготували місцеві аматори художньої самодіяльності Мазівського будинку культури.

А після концерту відбувся розіграш лотереї, усі гості та жителі мали можливість пригоститися запашним кулішем та іншими стравами, які приготували для своїх односельців місцеві господині.

Дітлахи мали можливість посмакувати солодкою ватою та попкорном.

Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День села – це свято єднання. Лише пізньої ночі завершилася святкова дискотека з «живою» музикою, що дарували мешканцям територіальної громади вокально-інструментальній ансамбль «Бешеный енот».

Ігри, танці, забави, щирі розмови, усміхнені обличчя, дружні потиски рук – свято вдалося на славу. Отож усі жителі будуть з нетерпінням чекати наступного Дня села.

 

spacer