УРОК-СЛАВИ «ГЕРОЇ ДРУГОГО ФРОНТУ»

Відлітають мов журавлині ключі роки у вічність…Літа не зітруть у народній пам’яті світлі імена тих людей,хто захищав нашу Батьківщину,віддав за неї свої життя.

Щорічно в Україні 22 вересня відзначають День партизанської слави. Саме цей день вважається початком підпільно-партизанського руху в нашій країні. Таке свято було засноване у 2001 році указом Президента України для підтримки ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни 1941-1945 рр.

Віддаючи данину всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з нацистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи самого життя,  18 вересня 2019 року працівники бібліотеки провели для студентівпедагогічного коледжу урок-слави «Герої другого фронту». Бібліотекарі розповіли   про героїв Другої світової війни нашого району, про партизанський рух на території рідного краю у роки  війни,  адже  саме на Сумщині зародився партизанський рух і досяг неабияких результатів,  цікавою була інформація про легендарного командира партизанського з’єднання Сидора Артемовича Ковпака та  комісара партизанського з’єднання Семена Васильовича Руднєва. Тематична підбірка літератури«Земний уклін тобі,солдате» доповнила захід.

 

spacer