ОБЕРЕЖНО, ГРИБИ

Гриби — це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.

Сезон збирання  грибів  триває. На жаль, у багатьох  їстівних  є  дуже схожі  фальшиві, а головне — отруйні «близнюки».

Серед симптомов отруєння грибами найтиповіші — біль у животі, пронос, блювота, запаморочення, задишка, інтенсивне слино- і потовиділення, нерідко галюцинації, маячня, ниркова й печінкова кольки, жовтяниця, гемоглобінурія (червона сеча). Зволікання з наданням кваліфікованої медичної допомоги призводить до погіршення перебігу отруєння: можуть виникати судоми, непритомність, розвиток серцевої недостатності, що в 15—30 відсотках випадків завершується смертю.

Отруйні гриби містять різні, кожей свої характерні, токсини, отже, й протиотрутні засоби (антидоти) застосовують відповідні. Приміром, бліда поганка, яку легко переплутати з сироїжкою та печерицею, містить такі небезпечні алкалоїди, як фалоїдин, аманітин, що пошкоджують нирки і печінку. Мухомор — токсин мускарин, що чинить згубну дію на мозок, загалом нервову систему. Гельвеолова кислота, гіромитрін у такому грибі, як строчок, знищують продуктивні клітини печінки, крові.

МІФИ ЩОДО ПЕРЕВІРКИ ГРИБІВ НА НАЯВНІСТЬ ОТРУЙНИХ

  • Більшість токсинів не руйнуються при нагріванні (смаження, тушкування) і при кип’ятінні не виварюються, тобто не переходять у воду.
  • Сушіння грибів із вмістом токсинів також не дає гарантії від отруєння.
  • Прижилася хибна думка, що нібито посиніння, побуріння цибулини або зубків часнику, які варять разом із грибами, свідчить, що серед них є отруйні: це ненадійний показник.
  • Ще один міф: буцімто хробаки (личинки комах) не оселяються в отруйних грибах.

За отруєння грибами необхідно негайно промити шлунок, пити багато води кімнатної температури або слабкого розчину марганцівки, доки з’являться позиви до блювання. Також доцільно прийняти проносні препарати, а якщо і без того є пронос, не можна його зупиняти, бо рідке випорожнення сприяє видаленню отрути з кишечнику. Рекомендовано застосування відновлювальних розчинів (регідрон, гідровіт, медихронал), будь-яких сорбентів (наприклад, 6–10 таблеток активованого вугілля).

Отруєння грибами — один із найважчих харчових токсикозів. Самотужки подолати його мало кому щастить, тому за підозри на отруєння саме грибами слід негайно звертатися по медичну допомогу — для проведення детоксикації та реанімаційних заходів. Повідомте лікарю, які гриби ви їли.

Принесені додому гриби повинні бути в той же день розібрані по окремих видах і знову ретельно переглянуті. Усі сумнівні, а також переспілі, в’ялі гриби потрібно, не шкодуючи, викинути. Нижню частину ніжки забруднену землею, зрізують, а гриби ретельно очищають від піску і сміття. У деяких грибів (маслюки) знімають з капелюшка плівку, покриту слизом. Гриби повинні бути в день збору чи не пізніше наступного ранку піддані кулінарній обробці.

spacer