«СЕЛО МОЄ – МОЯ МАЛЕНЬКА БАТЬКІВЩИНА»

З патріотичними піснями, виставкою місцевих майстрів, смачним кулішем,  пельменями, іншими традиційними  українськими стравами і розвагами для наймолодших у селі  Зінове  відзначили День села. Уже доброю традицією для місцевої громади стало відродження традицій та вшанування історії родоводу свого краю.

Традиційно на День села завітали і гості. У заході взяли участь голова Путивльської районної ради Євген Южаков, голова райдержадміністрації Микола Шульга та депутат Путивльської районної ради Світлана Давидова.

Дівчата у вишиванках привітали почесних гостей хлібом-сіллю.

З вітальним словом до громади звернувся сільський голова Олександр Лисенко, він подякував землякам за участь у святі, їхню активну життєву позицію, небайдужість до розвитку рідного села.

У своєму виступі  сільський голова розповів про славне історичне минуле села, овіяне легендами і переказами, обпалене війнами, славне добрими справами і традиціями. Нагородив грамотами  та подяками за участь у громадському, культурному і спортивному житті  Зінівської сільської ради  найактивніших мешканців.

Також сільський голова вручив подарунки для сільського будинку культури, придбані за рахунок виконання соціальних угод майже на 60 тис. грн, а саме нову музичну апаратуру, більярд та тенісний стіл.

Привітав місцевих жителів та гостей свята і голова районної ради. Євген Іванович  побажав усім присутнім щастя, здоров’я, тепла і достатку в кожній родині та мирного неба над головою.

«Ваше село – квітуче і красиве, мабуть саме тому його і вподобали лелеки. Але справжньою окрасою його є люди. Ви  бачите їх щодня, вони живуть поруч, скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їхня щоденна праця та спільні зусилля кожного створюють неповторний образ  територіальної громади. Саме завдячуючи таким працьовитим та небайдужим людям, зберігається ваша історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів, працелюбних, добрих і чесних людей», – відмітив очільник депутатів та вручив грамоти голови Путивльської районної ради за сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди Дня села

Атрашевській Олені Іванівні – листоноші Путивльського цеху обслуговування споживачів № 2 Сумської дирекції ПАТ «Укрпошта»,

Овчаренко Тамарі Іванівні – учасниці художньої самодіяльності Зінівського сільського будинку культури,

Топчиєвій Валентині Іванівні – учасниці художньої самодіяльності Зінівського сільського будинку культури,

Плахоніну Григорію Івановичу – підприємцю, депутату Зінівської сільської ради.

Розваги цього дня чекали і на наймолодших гостей свята. Дітлахи залюбки бавилися та розважалися на надувних батутах та під час пінної дискотеки, перевтілювалися в улюблених персонажів завдяки аквагриму.

А надвечір усіх чекала дискотека  та святковий кольоровий феєрверк, який придбали для селян керівники сільськогосподарських підприємств.

Емоцій на святі вистачало. Кожен був задіяний у проведенні свята, адже село – це велика родина, де як маленький селянин, так і дорослий робить свій вклад для розвитку рідного краю.

«Тож нехай і надалі процвітає наше село. Народжуються і підростають діти,  влада спільними зусиллями з мешканцями  села буде робити все, аби наше село жило і процвітало», —  по завершенню відмітив Зінівський сільський голова.

spacer