«НАМ ВИЗВОЛИТЕЛІ СВОБОДУ ПРИНЕСЛИ»

Під таким гаслом відбулися урочистості з нагоди завершення Другої світової війни та 76-ї річниці визволення Путивльського району від загарбників.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися  назавжди в місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Це свято найдорожче для кожного з нас, бо воно наповнює наші серця гордістю за земляків, за воїнів, які звільнили наше місто.

«У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує всіх, кому дороге місто — його вулиці, будівлі, сквери і храми, його героїчне минуле. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога», — підкреслив депутат Путивльської районної ради, голова Путивльської РДА Микола Шульга під час свого виступу.

Голова організації ветеранів Путивльського району Анатолій  Черепов звернувся до присутніх людей похилого віку, дітей війни, свідків тих страшних часів зі словами вдячності за перемогу в тій кривавій війні та вказав на необхідність шанобливого ставлення до ветеранів, дітей  війни та інших категорій людей, які пережили ті страшні роки війни.

Протягом кількох  десятиліть жителі Путивльщини  віддають  шану  всім,  хто ціною власного життя здобув велику Перемогу. Цей історичний день  назавжди залишиться у  свідомості путивлян визначною датою.

Заступник голови Путивльської районної ради Андрій Воронін прокоментував роковини відзначення річниці визволення від загарбників рідного краю: «Сьогодні місто стає привабливішим для гостей та інвесторів. Найбільше надбання міста Путивль, його справжня окраса та гордість – путивляни. Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів. Тож дякую кожному за всі добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій рідного міста».

Від молодого покоління літні люди, свідки тих страшних часів отримали на дяку квіти та слова побажання довгих років життя і мирного неба над нашою Україною.

На завершення заходів відбулося  покладання квіти до пам’ятників героям Путивльщини за участі дітей війни, свідків війни та студентів міських коледжів.

spacer