СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ЧИСТА УКРАЇНА – ЧИСТА ЗЕМЛЯ»

За ініціативи Сумської обласної організації Українського товариства охорони природи  на Сумщині проводиться щорічна всесвітня акція «Чиста Україна – чиста Земля».

Метою акції «Чиста Україна – чиста Земля» є пробудження екологічної свідомості в людини та ініціювання дій громадян на користь охорони довкілля, починаючи з прибирання сміття та збору відходів до виконання довготривалих екологічних програм.

Сміття та забруднення не мають кордонів. Коли щось добре діється в якомусь окремому закутку Землі, буде користь для всієї планети в цілому. Завдяки глобальним діям міжнародного руху “”СІеаn Uр the Wоrld”” у вересневі дні десятки мільйонів людей різних націй, рас, світоглядів єднаються в праці для добра всього людства. Організаторами проведення акції на місцях виступають органи місцевого самоврядування, підприємства, природоохоронні й екологічні організації, відділи освіти, школи, вузи, партії, церковні громади тощо.

Але найважливіше – не стільки саме прибирання, як зміна ставлення людей до рідного куточка Землі. Вони вчаться щоденно дбати про своє довкілля, вчаться відповідати за місце, де народилися, живуть і  працюють.

Головною темою цьогорічної акції залишається ліквідація стихійних сміттєзвалищ, запровадження селективного збору відходів у наших оселях, на робочих місцях, озеленення населених пунктів тощо. Але перш за все пам’ятаємо: усі рішення, які приймає кожен з нас, мають вплив на довкілля.

Ми запрошуємо взяти участь у цій акції з 23 вересня 2019 року.

Закликаємо кожного берегти природу свого рідного краю та не засмічувати місце, де ми живемо.

spacer