УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПІДПРИЄМЦЯ

У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Це свято є  визнанням важливості та великої ролі підприємництва в розвитку нашої держави. Здійснюючи свою діяльність, підприємці не тільки вносять значний внесок у поповнення районного бюджету, а й допомагають вирішувати багато актуальних проблем: створюють нові робочі місця, забезпечують населення необхідними товарами і послугами, беруть участь у благодійних акціях. З нагоди відзначення Дня підприємця  відбулися урочисті заходи.  Свято відбулося в новому форматі: учасники заходів  зібралися на вулиці в центрі міста. Лунала музика, для малечі були організовані різні атракціони та забави.

Підприємців привітали з професійним святом голова районною ради Євген Южаков та голова райдержадміністрації Микола Шульга. Євген Іванович висловив щиру вдячність підприємцям за активну участь у соціально-економічному розвитку Путивльського  району та вручив грамоти голови Путивльської районної  ради  за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток підприємницької діяльності Путивльського району, якісне обслуговування населення та з нагоди професійного свята Сінельнику Івану Васильовичу, Коробку  Сергію Миколайовичу.

З привітальними словами до своїх колег звернулася Маргарита Єлькіна – голова ради підприємців. Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт, який підготували представники районного будинку культури, створивши святковий настрій для всіх учасників.

Потім для путивлян ще довго грав духовий оркест  та  продовжилися заходи вже дискотекою під ВІА «Бешеный енот» .

Свято вдалося, усі присутні мали піднесений настрій.

spacer