ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

У ході підготовки до чергової сесії відбулося засідання постійної комісії ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, на якій були розглянуті питання, що виносяться на розгляд сесії районної ради.

У роботі постійної комісії взяли участь   Приходько Наталія Борисівна – заступник головного лікаря з економічних питань комунальної установи «Путивльська центральна районна лікарня», Тітова Людмила Іванівна  – начальник відділу економічного розвитку управління економічного та агропромислового розвитку Путивльської РДА, Лук’яненко Микола Дмитрович – керуючий справами виконавчого апарату Путивльської районної ради та Чемолосова Людмила Володимирівна – радник голови.

На початку засідання голова комісії Олексій Фесенко ознайомив присутніх з регламентом роботи та порядком денним засідання комісії.

На профільній комісії  депутати розглянули  наступні питання:

  • про обрання секретаря постійної комісії;
  • про перелік майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Путивльського району;
  • про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення;
  • про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки за І півріччя 2019 року;
  • про оплату праці голови Путивльської районної ради;
  • про оплату праці заступника голови Путивльської районної ради.

Також голова постійної комісії ознайомив присутніх із рішенням Сумської обласної ради сьомого скликання від 26.07.2019 «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки».

За всіма питаннями прийняті відповідні рішення винести на розгляд президії районної ради та пленарне засідання районної ради .

Секретарем відповідної комісії обрали депутата районної ради Білокопитова Івана Андрійовича.

spacer