СТРІЛЬНИКІВЦІ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Гарної літньої днини в селі Стрільники  весело та гучно святкували День рідного села.

З раннього ранку в центрі  села розпочався невеличкий ярмарок. Охочі могли придбати свіжі овочі: кавуни, дині, перець, баклажани та різний   необхідний у господарстві крам.

Неподалік закладу культури малеча розважалася на надувних атракціонах, стрибала на батутах та ласувала солодкою ватою та іншими солодощами.

Розпочалося святкування з урочистого концерту, до якого підійшли з творчістю та гумором. Готувалися серйозно, і вся концертна програма була здійснена  власними силами, адже таке дійство в селян буває раз на рік.

До заходу приєдналися гості: голова Путивльської районної ради  Євген  Южаков та депутат Путивльської районної ради  Володимир Воронов.

Секретар сільської ради Ірина Семенова  щиро привітала односельців та побажала всім присутнім гарного святкування та чистого мирного неба.  А також відмітила,  що святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу.

Привітав місцевих жителів та гостей свята і голова районної ради. Євген Іванович підкреслив, що День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди в місці з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята кожен відчуває себе частиною великої родини. «Бажаю вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких», — зазначив очільник депутатів.

Самодіяльні артисти продовжили свято. Лунали пісні, вірші, свою художню майстерність представляли аматори стрільниківської сцени, а також вокально-інструментальний ансамбль «Бешеный енот». Святкування продовжувалося спортивними розвагами, а на завершення селяни мали можливість скуштувати страви місцевих господарок, які гостинно запрошували до столу всіх гостей,  присутніх на святі. А надвечір усіх чекала святкова дискотека.

spacer