ПРИЗНАЧИТИ ПЕНСІЮ В «ОДИН ДОТИК»

Путивльський відділ обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області  повідомляє про запровадження з липня поточного року нового сервісу Пенсійного фонду – «Признач пенсію в «ОДИН ДОТИК». Це стало першим етапом впровадження системи «Е-пенсія».

Відтепер подати заяву для оформлення пенсійного забезпечення можно у режимі онлайн через вебпортал Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua).

Для того, аби подати документи для призначення пенсії через електронний сервіс  особі необхідно:

  • авторизуватись в особистому кабінеті на вебпорталі ПФУ за допомогою електронного цифрового підпису (підходять електронні ключі всіх акредитованих центрів сертифікації ключів);
  • у розділі особистого кабінету «Заява на призначення пенсії» завантажити весь пакет необхідних для призначення пенсії документів у сканованому вигляді ( з переліком необхідних документів можна ознайомитись на вебпорталі);
  • підписати звернення ЕЦП та надіслати його до підсистеми «Звернення»;
  • додавати документи (у разі необхідності) можна протягом трьох місяців.

Особа, яка подала документи через вебпортал, буде отримувати повідомлення про їх прийняття, хід опрацювання і про призначену пенсію в особистий кабінет, а також смс- повідомленням.

Новий сервіс дозволяє особі призначити пенсію, не виходячи з дому, відвідавши сервісний центр Пенсійного фонду тільки для проведення ідентифікації  та отримання пенсійного посвідчення.

Вважаємо, що впровадження сервісу «Признач пенсію в «ОДИН ДОТИК» значно спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом України, зменшує витрати часу осіб, які звертаються за призначення пенсії.

spacer