ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ-ТРЕНІНГУ «СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ЯК ЕФЕКТИВНА ФОРМА СОЦІАЛЬНОЇ ВЗАЄМОДІЇ»

З 26 вересня по 03 жовтня 2019 року в рамках культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Сербії, Хорватії відбудеться семінар-тренінг «Соціальне партнерство як ефективна форма соціальної взаємодії».

Метою семінару є розгляд ефективних моделей соціального партнерства як нової форми партнерської соціальної взаємодії, його цілей і завдань на сучасному етапі розвитку суспільства, сучасних методів розбудови партнерських стосунків державних органів влади, місцевого самоврядування, соціально-відповідального бізнесу, інститутів громадського суспільства для надання соціальних послуг.

До участі в семінарі запрошуються представники обласних, районних міських державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, департаментів (управлінь) соціального захисту населення, освіти, культури, молодіжної політики, охорони здоров’я, центрів соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді, служб у справах дітей, громадських організацій, інші зацікавлені спеціалісти.

Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару.

Організатор семінару громадська організація «Відкритий світ молоді». За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами:  097-718-17-67, 067-449-13-41, 050-334-40-92, 050-311-32-80.

spacer