ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТА МЕШКАНЦІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Пленарне засідання тридцять другої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання відбудеться 18 вересня 2019 року, початок о  10 годині в залі засідань Путивльської районної ради.

Пропонуються до розгляду на пленарному засіданні тридцять другої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання  питання:

  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району на 2019 рік за І півріччя 2019 року.
  2. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки за І півріччя 2019 року.
  3. Інші питання.

Попередній розгляд матеріалів тридцять другої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання буде проведено на загальних зборах депутатів, засіданнях постійних комісій та президії Путивльської районної ради (за окремим графіком).

Для участі в роботі тридцять другої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання запрошуються депутати Путивльської районної ради сьомого скликання, депутати Сумської обласної ради сьомого скликання (згідно закріплення за Путивльським районом), голова та заступники голови Путивльської районної державної адміністрації, начальники управлінь, відділів та секторів Путивльської районної державної адміністрації, міський та сільські голови Путивльського району, керівники підприємств, організацій та установ Путивльського району.

Реєстрація учасників пленарного засідання тридцять другої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання проводиться  18 вересня 2019 року з 9.30 до 9.55 у фоє зали засідань Путивльської районної ради.

Голова

Путивльської районної ради                                                   Є.ЮЖАКОВ

spacer