НА ПУТИВЛЬЩИНІ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА БОЯРО-ЛЕЖАЧІ

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков та заступник голови Андрій Воронін завітали на свято – День села Бояро-Лежачі.

Також були присутні Манухівський сільський голова Світлана Малишева, Юр’ївський сільський староста Микола Цапенко.

Під час заходу традиційно вітали найкращих представників громади, тих, хто допомагає у благоустрої території, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свою оселю, двір, вулицю, усе село.

Голова районної ради Євген Южаков  висловив щиру подяку усім жителям за любов та відданість рідній громаді, за внесок у розвиток та добробут: «Нехай же і надалі живе село, народжуються та підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. А ми будемо робити все від нас залежне, аби допомогти вам у цьому».

Грамотами голови районної ради були нагороджені за вагомий внесок у розвиток територіальної громади Бояро-Лежачівської сільської ради та   з  нагоди Дня села: генеральний директор ПП «Карла Маркса-2» Станіслав Гаркавенко, директор ТОВ «Сейм-Агро» Борис Скляров, приватний підприємець Андрій Бровкін.

Під час концерту виступили місцеві митці та колективи художньої самодіяльності Бояро-Лежачівського сільського клубу. Вони порадували присутніх чудовими піснями і прекрасними номерами художньої самодіяльності.

Головні розваги цього дня чекали й наймолодших гостей свята. Дітлахи залюбки змагалися у веселих конкурсах. Переможців частували солодощами і подарунками.

Гості та жителі села пригощалися кулішем й іншими смачними традиційними стравами.

Свято вдалося на славу!

spacer