В КУЛІШЕВУ РІЧНИЦЮ

Сьогодні, 7 серпня, виповнюється 200 років від дня народження Пантелеймона Куліша (1819-1897) — письменника, перекладача, історика, фольклориста, громадського діяча, одного з визначних постатей національної культури, нашого земляка.

Вшанувати цю надзвичайно творчо-плідну особистість  в бібліотеці зібрались членкині  жіночої вітальні «Берегиня»  на літературні гостини «В Кулішеву річницю».

Ведучі заходу  Старцева Г.П. та Привальцева В.С. ознайомили присутніх з  життєвим шляхом та багатогранною унікальною творчою спадщиною нашого талановитого земляка. Декламувалася його благородна поезія, зачитувалися уривки з   історичного роману «Чорна рада» з переглядом буктрейлеру  на фільм «Чорна Рада, розповідалося про традиційні «Кулішеві читання»,  котрі проходять на батьківщині письменника в селищі Вороніж  Шосткинського району.        Бібліографічний огляд тематичної підбірки літератури «І буде дух його із віку в вік сіяти…»  познайомив слухачів з виданнями П.Куліша та  з літературою про самого автора з  фондів книгозбірні.

Запрошені на захід, залишали бібліотеку з книгами П. Куліша.

spacer