ФЕСТИВАЛЬ «ПУТИВЛЬСЬКІ РОСИ»

На Путивльщині до Дня Путивльського району гучно відсвяткували фестиваль «Путивльські роси», що відбувся в рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю  вічною до тебе, рідний краю».

За підтримки народного депутата України Андрія Деркача  проведення свята ініціював голова Путивльської районної ради Євген Южаков, який організував для жителів району розваги на будь-який смак.

Він привітав людей з Днем Путивльського району: «Я вам бажаю процвітання, достатку, злагоди, любові!».

Євген Іванович  зазначив, що питання проведення унікального фестивального заходу в перспективі може стати «фішкою» нашого району і привабить значну кількість туристів, сприятиме популяризації відпочинку на Путивльщині.

Захід розпочався урочистою ходою учасників свята по проспекту Іоанна Путивльського.

Аплодисментами глядачів  супроводжувалися театралізований святковий концерт,  виступи аматорських фольклорних колективів художньої самодіяльності Путивльського району.

Особливу увагу викликали  показові виступи вихованців Путивльського дитячо-юнацької спортивної школи, майстер-класи працівників та вихованців центру позашкільної роботи. Своє мистецтво продемонстрували художники рідного краю.

Сільські ради району виставили подвір’я, гостинно пригощали відвідувачів смачними стравами. Для дітей працював ігровий майданчик, було організоване катання на конях.

 Свято продовжила пінна вечірка (дискотека), а закінчився святковий  вечір феєрверком.

spacer