ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Нещодавно за підтримки народного депутата України Андрія Деркача  в с.Волокитине відсвяткували День села. Надзвичайно людно було біля сільського будинку культури, у якому пройшла урочиста частина свята.

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков привітав громаду зі святом, побажав жителям села процвітання, а кожній родині – щастя, достатку, злагоди та добробуту.

Грамотами голови Путивльської районної ради були нагороджені:

1) за багаторічну сумлінну працю в галузі захисту населення від надзвичайних ситуацій, вагомий внесок у розвиток територіальної громади Волокитинської сільської ради та з нагоди Дня села

 КАРАБАНОВ Микола Іванович – пожежний;

 ГАВРИЛЕНКО Олександр Васильович – водій пожежного автомобіля;

2) за плідну високопрофесійну працю в галузі обслуговування населення та з нагоди Дня села

ЛУК’ЯНЕНКО Тамара Миколаївна – листоноша;

3) за багаторічну сумлінну високопрофесійну працю в галузі сільського господарства, вагомий внесок у розвиток територіальної громади Волокитинської сільської ради та з нагоди Дня села

ПОКРАСЬОН Валерій Іванович – пенсіонер.

На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від малого до великого. Сільські аматори сцени організували святковий концерт учасників художньої самодіяльності сіл Волокитине, Уздиці. Порадували глядачів виступи артистів із міста Глухів (серед яких був і наш земляк – Олександр Ланін).

Гості та жителі села могли пригоститися українською стравою – кулішем. Скуштувати цей продукт назбиралося чимало охочих.

Отож, залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.

spacer