ЗАТВЕРДЖЕНО ФОРМУ ЗАЯВКИ

Конотопське управлінння ДФС у Сумській області доводить до відома, що 01.07.2019 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 08.05.2019 № 188 «Про затвердження форми заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними, та Порядку її заповнення» (зареєстрований у Міністерстві юстиції 05.06.2019 за   № 579/33550) (далі – Наказ № 188), яким затверджено: форму заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними (далі – заявка); Порядок заповнення заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними (далі – Порядок).

Так, такі заявки складають суб’єкти господарювання, які не є розпорядниками акцизних складів та здійснюють переміщення на митній території України власного пального або спирту етилового для потреб власного споживання чи промислової переробки. Складаються та надсилаються заявки до контролюючого органу в електронній формі з урахуванням законодавства з питань документування управлінської діяльності. Заявка заповнюється державною мовою. Заявка складається щодо кожної операції з переміщення пального або спирту етилового із зазначенням кількох транспортних засобів (у разі потреби).

У заявці передбачено зазначати: транспортний засіб; розташування пункту навантаження/розвантаження; код товару/опис пального або спирту етилового згідно з УКТ ЗЕД; дату початку/закінчення періоду транспортування.

Порядок складається з двох розділів: розділ І «Загальні положення», в якому зазначені вимоги до юридичних та фізичних осіб, які мають складати заявку, вказано реквізити, які вони мають заповнити, особливості підписання та передачі заявки до контролюючого органу. Розділ ІІ «Складання Заявки та порядок її заповнення», в якому зазначені особливості заповнення окремих граф заявки.

Звертаємо увагу, що період переміщення пального/спирту етилового не може перевищувати 30 календарних днів. Наказ № 188 опубліковано у бюлетені «Офіційний вісник України» від 27.06.2019 № 49.

spacer