ХАЙ ВАМ ЩАСТИТЬ, ВИПУСКНИКИ

Випускний вечір – це закінчення перед великим початком, це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання батьків за своїх дітей. Урочисто пройшло це свято і для  випускників Путивльського коледжу Сумського НАУ.

Серед почесних гостей свята: голова Путивльської районної державної адміністрації та депутат Путивльської районної ради Микола Шульга, заступник голови Путивльської районної ради Андрій Воронін, секретар Путивльської міської ради Олександр Литвинов.

У своєму привітальному слові Андрій Вікторович побажав випускникам знайти своє місце в житті, нести у своїх серцях і пам’яті все найкраще, що пов’язане з коледжем, наполегливості в досягненні мети, не забувати своє коріння та вручив грамоту районної ради випускниці спеціальності «Правознавство» Олені Руденко за відмінне навчання,  активну участь у громадській роботі, роботі в органах студентського самоврядування, підтримання позитивного іміджу навчального закладу.

Викладачі, педагоги, а особливо куратори випускних груп із тривогою на серці дарували слова привітання своїм студентам. Випускники мали змогу пригадати щасливі миттєвості із навчального процесу.

spacer