У ПУТИВЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

У Путивльському районі відзначили День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась у кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

З нагоди цієї трагічної дати в Путивльському краєзнавчому музеї було проведено засідання круглого столу на тему: «Ще довго пам’яттю болітиме війна».

З виступами до учасників звернулися голова Путивльської районної державної адміністрації Микола Шульга, голова Путивльської громадської організації ветеранів району Анатолій Черепов.

Своїми спогадами поділилися учасники війни Ліна Гузенко та Наталія Абрамова. Для них цей день – це важкі спогади про страшні роки, але водночас і свідчення того, що наступні покоління вже ж таки не забувають подвиг мільйонів, що зберіг їхнє життя.

Присутні  вшанували подвиг наших захисників хвилиною мовчання.

Із задоволенням учасники заходу прослухали у виконанні  народного хору Путивльського районного будинку культури «Ветеран» (керівник Ірина Сахарова) пісні «А мати журавлика жде», «Фронтові побратими», «Єднаємося, люба родина» та інші.

У той день у Путивлі на Площі Перемоги до Вічного вогню були покладені квіти.

spacer