ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА МЕШКАНЦІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

На  виконання  постанови   Кабінету   Міністрів  України  від  22.08.2018  № 628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» об’єднані управління Пенсійного фонду України Сумської області 18.06.2019 реорганізовані шляхом приєднання до головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

У зв’язку з чим з 18 червня 2019 року Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області,  яке припинено як юридична особа, не веде самостійного листування. Усі листи, письмові звернення, запити до Пенсійного фонду України Сумської області та іншу кореспонденцію просимо надсилати на адресу головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області – вул. Пушкіна, 1, м. Суми, 40009.

Принагідно повідомляємо, що на території м. Путивль та Путивльського району  збережено діючу мережу місць прийому та обслуговування громадян, які можуть отримати послуги з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, оформлення допомоги на поховання, видачі довідок про розмір  пенсії, про перебування на обліку, інше.

spacer