СЕМІНАР-НАРАДА В ПУТИВЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ

Путивльська районна рада провела семінар-нараду для міського та сільських голів Путивльського району. У даному заході взяли участь голова Путивльської районної ради Євген Южаков, голова Путивльської районної державної адміністрації Микола Шульга, керівники місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Учасники заходу розглянули інформацію про виконання протокольного доручення голови Путивльської районної ради за підсумками попереднього  семінару-наради для керівники місцевих рад.

Про стан виконання Путивльською районною державною адміністрацією делегованих повноважень у галузі освіти Путивльського району доповіла начальник відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації Жанна Качур.

Начальник Путивльського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Богдан Ількун інформував про стан протипожежної безпеки на територіях сільських рад Путивльського району.

Про підготовку місць відпочинку на берегових зонах річок та водойм на територіях місцевих рад Путивльського району інформувала начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій Путивльської районної державної адміністрації Людмила Дегтярьова.

Сільські голови вказали на необхідність вирішення питання про постачання медикаментами сільських фельдшерських пунктів, у зв’язку із ліквідацією в районі обласної комунальної аптеки, про відновлення штатних посад у сільських медичних закладах, про забезпечення контролю за використанням земельних угідь на території району.

spacer