ПЕДАГОГІЧНА СПІЛЬНОТА ПУТИВЛЬЩИНИ ВІДСВЯТКУВАЛА ПОДВІЙНЕ СВЯТО

Школа — це велика країна, де не тільки здобувають знання, а й вчаться розкривати свій талант і здібності, творити, долати труднощі й перемагати.

Гордістю нашого краю є педагоги, які обрали саме цю нелегку, але відповідальну стежину у своєму житті. Ці слова в повній мірі стосуються не лише педагогів, які сьогодні працюють у школах, дошкільних та позашкільних закладах освіти, а й ветеранів педагогічної праці, хто вже на заслуженому відпочинку. Це вони — взірець педагогічної майстерності та загартованості, їх згадують, люблять і шанують.    

Цими днями педагоги Путивльщини відсвяткували 10-річчя з дня заснування районної ради ветеранів праці галузі освіти. Одночасно був створений  і співочий колектив  «Освітяночка», тому свято було подвійним.

В урочистостях взяв участь  голова Путивльської районної ради Євген Южаков. Вітаючи присутніх, Євген Іванович зазначив: «Щоразу, зустрічаючись з педагогами-ветеранами, ще раз переконуюсь, що вчитель – це не тільки покликання, це – спосіб життя. Ви завжди активні, позитивні, готові у будь-яку мить прийти на допомогу».

 За дорученням народного депутата України Деркача А.Л. очільник районних депутатів вручив Подяку і подарунок аматорському хоровому колективу «Освятяночка», привітав і вручив грамоти від депутатського корпусу Путивльської районної ради, побажав педагогічній сім’ї ветеранів міцного здоров’я, довгих років творчості і життя.

spacer