МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПУТИВЛЬЩИНИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

День медичного працівника – це одне з небагатьох свят,  про яке знають і пам’ятають  не лише медичні працівники, а далеко поза межами професійного середовища, адже від їх роботи залежить життя і здоров’я кожного з нас.

Привітати медичних працівників Путивльщини до районного будинку культури прийшли голова Путивльської районної ради Євген Южаков, голова Путивльської РДА Микола Шульга, Путивльський міський голова Валерій Волков.

Виступаючи перед присутніми, голова Путивльської районної ради Євген Южаков зазначив: «Сьогодні, у період проведення реформ, медицина переживає непрості часи. Це позначається на нашому житті, на жаль, і на медичному обслуговування також. Немає нічого ціннішого за здоров'я і життя людини. Тому хочу бути оптимістом і вірю, що в найближчому майбутньому разом ми зможемо вивести наші медичні установи на новий сучасний рівень». За дорученням народного депутата України Андрія Деркача Євген Іванович переказав вітання медичним працівникам та вручив подяки та подарунки.  

За щоденну справу порятунку життя та підтримання здоров’я мешканців району кращі представники медичної галузі були нагороджені грамотами голови Путивльської районної ради, Путивльської районної державної адміністрації та Путивльської міської ради.

Приємним завершенням урочистостей став святковий концерт, підготовлений самодіяльними артистами Путивльського районного будинку культури.

 

spacer