ЗАХИСТ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ – ОДНЕ З НАЙВАЖЛИВІШИХ ЗАВДАНЬ, ЯКЕ ПОСТАВИЛА ПЕРЕД СОБОЮ РАЙОННА РАДА

За поданням Путивльської районної державної адміністрації  депутати Путивльської районної ради на останній сесії, яка відбулася 29 травня, прийняли рішення про реорганізацію Путивльської ЦРЛ у комунальне некомерційне підприємство. Після завершення процедури реорганізації та підписання договору з Національною службою здоров’я України лікарня буде отримувати кошти за медичну послугу, надану конкретній особі.

Головний лікар Путивльської ЦРЛ Світлана Семененко неодноразово наголошувала про необхідність проведення заходів щодо підвищення якості надання вторинної медичної допомоги мешканцям району. Першим кроком на цьому шляху адміністрація лікарні вважає перенесення хоспісного відділення з с.Мазівка  на територію лікарні.

Але тут постає інша проблема. Справа в тому, що на сьогоднішній день у хоспісному відділенні мешкають, іноді роками,  і люди похилого віку,  які опинились у скрутній життєвій ситуації.

Як захистити людей похилого віку? З таким питанням голова Путивльської районної ради Євген Южаков звернувся до голови Путивльської РДА Миколи Шульги та керівників соціальних служб району

Світлани Куртової і Віти Валькової. Усі присутні були одностайні у своєму прагненні допомогти літнім людям.

За підсумками наради соціальним службам надані протокольні доручення: за два тижні визначити коло людей, які потребують особливої соціальної підтримки, провести відповідні розрахунки та розглянути можливість створення при територіальному центрі соціального обслуговування стаціонарного відділення для тимчасового або постійного проживання осіб похилого віку та інвалідів.

spacer