МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ ОТРИМАЛИ 372,9 МЛН. ГРИВЕНЬ

«Конотопським управлінням ГУ ДФС у Сумській області за січень-травень  2019 року забезпечено збір до місцевих бюджетів у сумі 372,9 млн. гривень що на 55,3 млн. грн., або  14,8 відсотків більше ніж за відповідний період 2018 року» — повідомив в інтерв’ю начальник Конотопського управління ГУ ДФС у Сумській області Андрій Майданевич.

«У травні 2019 року місцеві скарбниці отримали 74,9 млн. гривень, це на 7,2 млн. гривень більше ніж за відповідний період минулого року. Основним джерелом наповнення місцевих бюджетів у травні 2019 року залишається податок на доходи фізичних осіб. Його надходження за вказаний період склали 49,0 млн. грн., збільшення до минулого року на 3,4 млн. гривень.  Від землевласників та землекористувачів надійшло 13,2 млн. грн. податку на майно та орендної плати за землю, що більше минулорічного на  3,4 млн. гривень. Також  значні суми до місцевих бюджетів надійшли у вигляді  єдиного податку – 8,8 млн. гривень та  акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 1,2 млн. гривень.

Конотопське управління просить всіх суб’єктів господарювання, я також громадян, своєчасно реєструвати об’єкти оподаткування, в повному обсязі  нараховувати та своєчасно сплачувати податки, зокрема до місцевих бюджетів.  Необхідно усвідомлювати, що податки, це єдине джерело забезпечення добробуту  громад», — підсумував Андрій Майданевич. 

spacer