БУДЬТЕ МОБІЛЬНИМИ! НАЛАШТОВУЙТЕ ПОСЛУГУ SMS- ІНФОРМУВАННЯ ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ!

Поліпшення якості обслуговування громадян – одне з ключових завдань органів Пенсійного фонду України. Минув рік, як Пенсійним фондом  запроваджено СМС-інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень щодо призначення, перерахунку, припинення або поновлення виплати пенсії, а також про накопичений страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків роботодавцями. Сервіс орієнтований як на пенсіонерів, так і на громадян, які не досягли пенсійного віку. Варто зазначити, що сервіс є абсолютно безкоштовним і може бути корисним кожному.

По-перше, громадяни оперативно інформуються  про всі зміни, які відбуваються в пенсійній справі, по-друге, що є не менш важливо, для кожного працюючого це інструмент контролю за своїм роботодавцем. Для отримання СМС від Пенсійного фонду необхідно надати згоду одним з доступних способів:

  • або через веб-портал електронних послуг ПФУ за допомогою електронного цифрового підпису,  де в особистому кабінеті заповнюються відповідні поля;
  • або через особисте звернення до сервісних центрів органів Пенсійного фонду та заповнення заяви встановленого зразку.

За результатами інформаційно — роз’яснювальної роботи, проведеної фахівцями Буринського об’єднаного управління ПФУ Сумської області,  станом на 29 травня 2019 року   послугу СМС – інформування уже одержують майже 2 тисячі мешканців Буринського та Путивльського районів.

Шановні громадяни, Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області запрошує всіх бажаючих приєднатися до нового сервісу та оцінити його переваги!

spacer