ТАБІР «ВОСХОД» ГОТОВИЙ ПРИЙМАТИ ДІТЕЙ

Дитячий оздоровчий табір «Восход» комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області – районного центру позашкільної роботи до сезону відпочинку готовий. Такий висновок зробили члени спеціально створеної комісії, які і підписали акт про готовність закладу до відкриття та функціонування влітку 2019 року.

За словами директора центру Олени Чупрун, починаючи вже з 1 квітня на території табору було реалізовано низку заходів, спрямованих на покращання умов відпочинку й оздоровлення дітей. Упродовж підготовчого періоду силами працівників ЦПР було виконано чималий обсяг робіт щодо благоустрою внутрішньої території, завдяки підтримці сільських рад Путивльского району була встановлена пожежна сигналізація.

Розповідаючи про оздоровчу та виховну спрямованість відпочинку дітей, директор табору Наталія Каменська зазначила, що на них чекає досить різнопланова культурно-розважальна програма. А придбаний цими днями автобус дасть змогу урізноманітнити дозвілля дітей.

Оздоровча кампанія буде проводитися у дві зміни. На відміну від минулих років, цього року всі путівки до табору вже розподілені. Керівництво табору дуже вдячно міський та сільським радам, які виділили 376 тис. грн на придбання путівок для дітей Путивльського району.

spacer