ВІТАЛИ МАЛЕЧУ ЗІ СВЯТОМ

У перший день літа ми святкуємо День захисту дітей. Це добре і радісне свято, яке покликане нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя наших дітей.

Напередодні Дня захисту дітей  комунальний заклад Путивльської районної ради Сумської області – районний центр позашкільної роботи подарував малечі цікаве святкове дійство. Діти активно відпочивали, брали участь у вокальних та танцювальних конкурсах, малювали на асфальті, долали смугу перешкод та навчалися в майстер-класах.

До святкового дійства долучилися народний депутат України Андрій Деркач, депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев, голова Путивльської районної ради Євген Южаков та Путивльський міський голова Валерій Волков.

Андрій Леонідович привітав путивльських дітлахів зі святом, початком літніх канікул, побажав гарно відпочити та знайти нових друзів. «Діти – майбутнє  країни. Для нас дуже важливо, щоб ви росли здоровими, щоб ваше дитинство було радісним і щасливим», — підкреслив Андрій Леонідович.

Для центра позашкільної роботи це свято стало особливим – прибув довгоочікуваний автобус. Цей подарунок дає змогу вихованцям ЦПР брати участь в обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах та фестивалях, переймати досвід, ставати кращими, прагнути до вершин, дарує нові можливості дітям, що займаються в рамках проекту «Дні сільського школяра», урізноманітнює дозвілля дітей, що відпочиватимуть у таборі «Восход».

Тож господарі свята з вдячністю запросили гостей урочисто перерізати святкову стрічку на автобусі.

Весело й щасливо провели цей день діти та їх батьки. Проте на цьому свято не завершилось, адже попереду найулюбленіша пора всіх дітей – літні канікули.

spacer