ПИТАННЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ НА ЧАСІ В ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

На черговому засіданні постійної комісії Путивльської районної ради сьомого скликання з питань розвитку молодіжної політики, освіти, науки, культури, спорту, туризму, охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення (голова – Іван Третяков), була розглянута Районна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік.

За інформацією начальника сектору молоді та спорту Путивльської РДА Любові Рибкіної на заходи програми у 2019 році заплановано використати 1086,5 тис. грн, у тому числі, коштів районного бюджету –              270,0 тис. грн, коштів міського бюджету – 200,0 тис. грн, коштів сільських бюджетів – 261,0 тис. грн та 355,5 тис. грн коштів інших джерел. Дана програма дозволить залучити до літнього оздоровлення 46,7% дітей шкільного віку, велика частка з яких – це діти пільгових категорій, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Як підкреслив голова постійної комісії Іван Третяков, щороку зростає кількість дітей сільської місцевості, які бажають оздоровитися в дитячому таборі «Восход». Крім того,  8 сільських рад виділили кошти на придбання путівок до «Восходу» для дітей місцевих рад.

Активно діти шкільного віку зможуть відпочити і в пришкільних та профільних таборах  закладів загальної середньої освіти.

Не залишилося поза увагою депутатів питання надання первинної медико-санітарної допомоги населенню. З метою забезпечення пільгових категорій населення лікарськими засобами, оснащення КНП «ЦПМСД» Путивльської районної ради необхідним медичним обладнанням, члени постійної комісії підтримали Районну програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Путивльському районі на 2019 рік. На заходи програми передбачається витратити 1282,0 тис. грн. Суттєву допомогу мешканцям Путивльського району нададуть міська рада – 488,0 тис. грн та сільські ради – 659,0 тис. грн.

Усі члени постійної комісії прийшли до одного підсумку – тільки спільними зусиллями місцевих рад району можна вирішити будь-яке питання.

spacer