ПУТИВЛЬЩИНА ВШАНУВАЛА ГЕРОЇВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков взяв участь у святковому районному заході, присвяченому Дню перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні 1939-1945 років, що традиційно відбувся у місті Путивль на площі Перемоги.

У заході взяли участь представники районної влади та громадських організацій, трудових колективів,  жителі та гості району.

Хвилиною мовчання та покладанням живих квітів до Вічного Вогню, пам’ятників Руднєву С.В. та Ковпаку С.А. путивляни вшанували пам’ять тих, хто боронив рідну землю від навали нещадного ворога на передовій, хто гартував перемогу в тилу та в підпіллі, партизанських загонах, хто віддав своє життя заради перемоги.

Заходи супроводжував духовий оркестр Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Д.С.Бортнянського.

Представники військово-історичних клубів м.Суми, м.Глухів, м.Конотоп, м.Тростянець продемонстрували  путивлянам театралізоване дійство – реконструкцію фрагментів бою Другої світової війни.

Пісні на військову тематику у виконанні співака Сумської обласної філармонії, Заслуженого артиста України  Леоніда Матвієнка зачепили  серця  кожного, хто був на заході.    

Як зазначає Євген Іванович: «9 травня Україна святкує славний, переможний  день, який прийшов до нас з далекого 1945-го. День, за який заплатили велику і страшну ціну, день, який став символом Миру, Добра і Життя. Світлий і величний День Перемоги. Вічна пам'ять вершителям великого подвигу, нашим дідам і прадідам».

spacer