ТРАДИЦІЙНИЙ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ПРОБІГ ВІДБУВСЯ ВУЛИЦЯМИ МІСТА

У рамках  районних заходів, присвячених річниці Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбувся традиційний легкоатлетичний пробіг за участю  студентської молоді та учнів закладів загальної середньої освіти.

Ідея проведення такого пробігу не нова, але на сьогоднішній день досить актуальна. Перед травневими святами хочеться нагадати всім, заради чого гинули наші діди та прадіди – задля  миру в нашій країні. Єдність та мир так необхідні незалежній Україні і сьогодні.

Перед учасниками легкоатлетичного пробігу виступив голова Путивльської районної ради Євген Южаков. Вітаючи присутніх, Євген Іванович побажав юним спортсменам міцного здоров’я, енергії, бадьорості, нових спортивних досягнень та святкового весняного настрою.

Варто зауважити, що всі учасники були в гарній фізичній формі, що додавало ще більшої цікавості, хто ж буде кращим з кращих. У двокілометровому пробігу впевнену перемогу одержали Дмитро Єгоров (педкодедж) та Анастасія Срібранець (коледж СНАУ), Денис Тулаєв (коледж СНАУ) та Юлія Ромашова (школа № 2), Андрій Литвиненко та Сніжанна Михайленко з коледжу СНАУ.

spacer