РАЙОННА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Путивльська районна рада підтримала ініціативу Сумської обласної ради щодо участі у VІІІ Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів. З метою пропаганди здорового способу життя, зміцнення здоров’я депутатів місцевих рад Путивльського району, їх залучення до занять фізичною культурою та спортом, впровадження активного відпочинку в повсякденному побуті депутатів, становлення та подальшого розвитку ділових контактів між депутатами та радами, на виконання розпорядження голови Путивльської районної ради від 25.03.2018 № 18-ОД «Про проведення районної спартакіади серед депутатів місцевих рад Путивльського району», 12 квітня 2019 року проведено І етап VІІІ Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів – районну  спартакіаду серед депутатів місцевих рад Путивльського району.

Спортивні змагання відбулися на базі Путивльського коледжу Сумського національного аграрного університету та вищого комунального навчального закладу Сумської обласної ради «Путивльський педагогічний коледж ім. С.В.Руднєва» з таких видів спорту: шашки, шахи, настільний теніс, дартс, гирьовий спорт та боулінг за участі команд депутатів 16 сільських, міської та районної рад Путивльського району.

Переможцем спартакіади стала команда депутатів Октябрської сільської ради, друге місце в Путивльської районної ради, треті — депутати Зінівської сільської ради.

Призерів з видів спорту нагороджено медалями та грамотами, призери-команди депутатів отримали кубки та грамоти.

Путивльська районна рада вдячна Головній суддівській колегії та її голові Віктору Осадчому за кваліфіковане суддівство та керівникам Путивльського коледжу Сумського національного аграрного університету та вищого комунального навчального закладу Сумської обласної ради «Путивльський педагогічний коледж ім. С.В.Руднєва»  Сергію Пилипенку та Леоніду Фомакіну за сприяння в проведенні районної спартакіади серед депутатів місцевих рад Путивльського району.

Переможці та кращі спортсмени районної спартакіади в складі збірної команди депутатів місцевих рад Путивльського району будуть у травні 2019 року відстоювати спортивну честь Путивльського району в другому етапі VІІІ Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Сумської області в м.Суми, а фінальна частина Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів відбудеться в червні 2019 року в м.Чорноморськ Одеської області.

spacer