ГОЛОВА ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОНННОЇ РАДИ ВІДВІДАВ МІСЬКІ ШКОЛИ

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков з робочим візитом побував у першій і другій міських школах, Путивльському НВО та школі-інтернат, оцінив створені умови для першокласників, оглянув навчальні кабінети.

Усі перші класи відповідають вимогам Нової української школи — світлі, яскраві, з новими меблями, наочним матеріалом і мультимедійним обладнанням. А перший клас школи-інтернат став одним з кращих у Сумській області.

Розповідаючи про первачків, директор першої школи Тетяна Корнєва зазначила, що і педагоги, і батьки постаралися зробити так, щоб дітям було зручно і комфортно, де дозволила площа, була зроблена окрема роздягальня. У школі частково проведена заміна вікон на металопластикові, у перспективі  утеплення фасаду, ремонт покрівлі та актового залу. Філією першої школи в минулому році став Веселівський НВК, але дістатися до нього нема на чому, тому  адміністрація школи не має можливості наочно проконтролювати як відбувається освітній процес у закладі. Освітня субвенція не покриває всіх витрат, тим більше, що є питання і до відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації, який «вручну» займається розподілом бюджетних коштів.

Директор школи-інтернат Тетяна Семененко разом з колективом школи роблять усе можливе, щоб умови перебування дітей зробити більш комфортними і домашніми. Паралельно з першим класом були відремонтовані коридори, санвузол, кабінет хімії. Тетяна Михайлівна активно займається і пошуком спонсорів, у цьому році вони подарували школі електроплиту, а днями привезуть три бойлери. У планах — утеплення фасаду, ремонт вестибюля. В умовах проведення реформи системи освіти, Сумська обласна рада, як власник закладу, планує перепрофілювати школу в спеціалізовану школу мистецтв. Маємо надію, що обдаровані діти  з сільської глибинки отримають змогу навчатися в оновленій школі.

У другій міській школі, крім перших класів, проведена заміна лінолеуму на 3 поверсі, замінено освітлення, проведено утеплення фасаду, за спонсорські кошти придбана музична апаратура і спортінвентар. Разом з директором Людмилою Скоробогатою  голова Путивльської районної ради Євген Южаков оглянув і котельню. «Котли вже давно зжили свій термін експлуатації, було б найбільш ефективно встановити  котли невеликої потужності, а для центру позашкільної роботи  побудувати свою котельню», — підкреслив Євген Іванович.

Дещо, у порівнянні з минулим роком, змінилося і в Путивльському НВО: частково відремонтували дах, коридори, санвузол, придбали 2 опалювальні котли, але щоб не зупиняти навчальний процес поки роботи із заміни не проводилися. Директор Тетяна Лепьошкіна говорила про недостатнє фінансування школи, але невелика кількість учнів не дає можливості отримати достатню освітню субвенцію. На жаль, НВО не може скласти гідну конкуренцію іншим міським школам.      

        

spacer