ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

«Тіньова» зайнятість, як це не прикро, є характерною прикметою нашого часу. Погоджуючись на роботу без документального оформлення трудових відносин, громадянин, в першу чергу, діє проти себе, бо це позбавляє його легального працевлаштування, а значить, оплати й охорони праці та здоров’я, соціального, пенсійного та медичного забезпечення.

При районній державній адміністрації діє робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. 30 січня проведено спільне засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На засіданні підведені підсумки роботи за 2018 рік, розглянуті питання про стан сплати єдиного соціального внеску фізичними особами – підприємцями, підвищення рівня середньої заробітної плати, виконання Програми зайнятості населення в частині створення нових робочих місць за підсумками  2018 року та завдання на 2019 рік та про хід виконання заходів з легалізації заробітної плати за підсумками 2018 року. На засідання всього запрошено 16 суб’єктів господарювання, в тому числі 9 керівників сільськогосподарських підприємств з питання підвищення рівня середньої заробітної плати.

За результатами розгляду питання керівникам сільськогосподарських підприємств рекомендовано підвищити рівень заробітної плати найманим працівникам та не допускати виплати заробітної плати у розмірах менше ніж  мінімальний.

spacer