ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ВІДБУВСЯ НА ПУТИВЛЬЩИНІ

Наприкінці минулого тижня, за підтримки Сумського обласного  та Путивльського районного осередків Аграрної партії України та торгівельної марки «Золото інків», у Путивльському коледжі СНАУ традиційно відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений пам’яті викладача коледжу Новікова Леоніда Єпіфановича.

Серед почесних гостей турніру – голова Сумського обласного осередку Аграрної партії України Сергій Карпенко, депутат Путивльської районної ради, голова районної організації Аграрної партії Іван Третяков та представник торгівельної марки «Золото інків» Роман Якименко. Вітаючи спортсменів, гості змагань побажали всім учасникам успішних результатів, нових рекордів та незабутніх вражень.

Оскільки турнір набуває все більшої популярності, цьогоріч його було вирішено провести за два дні.

22 березня змагалися біля ста юнаків і дівчат до 18 років із Путивльського, Буринського, Кролевецького, Глухівського та Роменського  районів.

23 березня змагалися дорослі любителі настільного тенісу. До путивльських спортсменів  долучились представники з м.Суми, Буринського, Глухівського, Білопільського та Конотопського районів. Загалом у змаганнях взяли участь біля 50 дорослих чоловіків і жінок та ветеранів спорту.

За підсумками змагань наші спортсмени виявилися найбільш результативними. Як завжди, відмінні результати показали юні тенісисти з с.Мазівка (тренер — Валерій Озаренко), три призові місця вибороли спортсменки Путивльського коледжу СНАУ Аміна Скляренко, Анастасія Шульга та Марія Лукава (тренер – Олексій Удод), серед дорослих не було рівних Сергію Стрижаку, Олексію Удод та Олександру і Вадиму Іноземцевим, друге місце серед жінок —  у Юлії Гукової.

spacer