ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

Під головуванням Олексія Фесенка відбулося засідання постійної комісії, у роботі якого із 5 депутатів  районної ради взяли участь 4.

Постійною комісією було розглянуто 2 питання:

про затвердження розпоряджень з бюджетних питань;

про внесення змін до рішення Путивльської районної ради від 22.12.2018 «Про районний бюджет Путивльського району на 2019.

По всім питанням інформувала Ірина Свердлікова – начальник фінансового управління Путивльської   районної державної адміністрації.

Що стосується затвердження розпоряджень з бюджетних питань, то за період з 01.01.2019 по 21.03.2019 було прийнято 14 розпоряджень голови Путивльської райдержадміністрації з бюджетних питань.

Потім Ірина Миколаївна надала детальну інформацію, що стосується районного бюджету на 2019 рік.

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», додатку 6 Закону України «Про внесення змін до Закону України Про Державний бюджет України на 2019 рік»» від 28.02.2019 №2696-VІІІ, рішення сесії Сумської обласної ради від 22.02.2019 та рішень сільських рад Путивльського району:

збільшити доходну і видаткову частини районного бюджету по загальному фонду бюджету на суму 52300,4 тис. гривень за рахунок виділення нашому району:

базової дотації в сумі 10973,2 тис. гривень, яку направити на оплату праці працівникам районної ради в сумі 1150 тис. гривень, відділу освіти на поточні видатки – 2820,3 тис. гривень, на капітальний ремонт спорткомплексу – 150 тис. гривень, на оплату праці працівникам культури – 2300 тис. гривень, на утримання комунального закладу Путивльської районної ради «Путивльська центральна районна лікарня» — 500 тис. гривень (у тому числі: 168,7 тис. гривень – на проведення капітального ремонту ліфтів), на надання міжбюджетного трансферту міській та сільським радам для утримання дошкільних навчальних закладів – 3455,7 тис. гривень, на реалізацію Районної програми забезпечення виконання Путивльською районною державною адміністрацією повноважень виконавчої влади та реалізації повноважень, делегованих Путивльською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Путивльського району на 2019 рік – 597,2 тис. гривень;

освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 26168,1 тис. гривень, які направити на оплату праці педагогічного персоналу загальноосвітніх закладів;

медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 14316,6 тис. гривень, які направити на оплату праці та поточні видатки;

субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду в сумі 91,6 тис. гривень, які направити відділу освіти на закупівлю україномовних дидактичних матеріалів для закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин;

субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції Новослобідської сільської ради в сумі 19,2 тис. гривень на забезпечення лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет;

інших субвенції з обласного бюджету в сумі 169,6 тис. гривень на оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи);

інших субвенцій з Новослобідської сільської ради в сумі 62 тис. гривень, які направити для проведення заходів громадській організації ветеранів – 3 тис. гривень, на придбання путівок на оздоровлення пільговій категорії населення – 15 тис. гривень, на надання пільг з послуг зв’язку – 1 тис. гривень, на надання пільгового проїзду – 20 тис. гривень, на обробку інформації для УСЗН – 3 тис. гривень та на виплату компенсації фізичним особам, що надають соціальні послуги – 20 тис. гривень;

інших субвенції з сільських бюджетів у сумі 500,1 тис. гривень, які направити:   

158,9 тис. гривень – закладам освіти;

239,2 тис. гривень – закладам охорони здоров’я;

26,7 тис. гривень – управлінню соціального захисту населення;

36,5 тис. гривень – територіальному центру соціального обслуговування;

4,8 тис. гривень – надання фінансової підтримки громадській організації ветеранів;

9 тис. гривень – центру соціально – побутової реабілітації дітей- інвалідів;

10 тис. гривень – надання фінансової підтримки громадській організації інвалідів;

15 тис. гривень – районній державній адміністрації для проведення екологічної оцінки до схеми планування території Путивльського району.

зменшити доходну і видаткову частини районного бюджету по загальному фонду бюджету на суму 1,2 тис. гривень за рахунок зменшення субвенції з місцевого бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

 За зверненням Путивльської районної ради перерозподілено в межах поточних видатків на сумі 0,5 тис. гривень.

Відповідно до статті 78 Бюджетного кодексу України направити на видатки вільний залишок коштів районного бюджету в сумі 135,5 тис. гривень, а саме:

вільний залишок районного бюджету в сумі 132,8 тис. гривень на реалізацію Районної програми забезпечення виконання Путивльською районною державною адміністрацією повноважень виконавчої влади та реалізації повноважень, делегованих Путивльською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Путивльського району на 2019 рік;

вільний залишок освітньої субвенції в сумі 1,5 тис. гривень на придбання навчальних матеріалів;

вільний залишок медичної субвенції в сумі 1,2 тис. гривень на придбання продуктів харчування.

За зверненням управління соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації провести перерозподіл між видами допомог у сумі 4,1 тис. гривень.

За зверненням відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації провести перерозподіл у межах поточних видатків на суму 2 тис. гривень.

Крім того, на виконання Наказу Міністерства фінансів України від 21.02.2019 № 78 «Про внесення змін до Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів» перенести видатки на утримання інклюзивно-ресурсного центру на окремий код програмної класифікації видатків у сумі 990,7 тис. гривень.

За звернення комунальної установи Путивльської районної ради «Путивльська центральна районна лікарня» провести перерозподіл видатків з видатків споживання до видатків розвитку для виготовлення проекту на капітальний ремонт ліфтів у сумі 7,3 тис. гривень.

За зверненням територіального центру соціального обслуговування провести перерозподіл у межах поточних видатків на суму 0,1 тис. гривень.

На виконання доручення голови Сумської обласної державної адміністрації від 15.02.2019 «Про напрямок використання коштів місцевих бюджетів надати дозвіл Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації на розміщення коштів іншої субвенції, передбаченої на капітальний ремонт гамма-терапевтичних апаратів з повною заміною джерел іонізуючого випромінювання та модернізацію гамма-терапевтичних апаратів комунальному закладу «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер» на вкладних (депозитних) рахунках банків.

По всім питанням прийняті відповідні позитивні рішення – винести на розгляд пленарного засідання. Депутати голосували одноголосно.

spacer