ТИЖДЕНЬ ВІДКРИТОГО УРЯДУ

11 березня 2019 року в Україні стартував Тиждень Відкритого Уряду, що відбувся в рамках участі нашої держави в міжнародній Ініціативі «Партнерство «Відкритий Уряд».Відкритий Уряд – це можливість для кожного українця отримати електронну послугу, рішення чи дозвіл, не відвідуючи державну установу. Більше 118 послуг відкрито он-лайн для кожного громадянина. Відкритий Уряд – це доступність даних і доступність реєстрів. Так на виконання плану дій з впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» районна бібліотека провела ряд заходів, таких як: інформаційний кейс «Проінформована громада-демократична країна», інформаційний канал «Крок назустріч співпраці». Користувачі   бібліотеки мали можливість познайомитись з єдиним веб-порталом органу виконавчої влади  України щоб отримати безкоштовні  електронні послуги за напрямками: соціальний захист, будівництво та нерухомість, екологія, громадянство та міграція, фінанси та податки,  транспорт, освіта, безпека та суд, здоров’я, життєві події .

Відвідувачів книгозбірні цікавили питання відносно спадщини, соціального захисту населення, програма уряду «Доступні ліки», оформлення особистих кабінетів в області комунальних платежів, номера телефонів гарячих ліній уряду,реєструвалися  на сайті Ощадбанку для отримання монетизації субсидій, перевіряли себе в державному реєстрі виборців. Молодь цікавилась реєстрацією   ЗНО, яка триватиме до 25 березня.  Крім того, дізналися що  в бібліотеці завжди можна придбати квитки Укрзалізниці в потрібному напрямку, поповнити телефон, сплатити комунальні послуги через ПДГ.

Учасники Тижня Відкритого Уряду подивились тематичне відео «Тиждень «Відкритого Уряду» стартує в Україні».

З метою підвищення кваліфікації працівників Путивльської централізованої бібліотечної системи в центральній бібліотеці пройшов навчальний семінар «Сільська бібліотека у форматі сучасності», в ході якого крім виробничо-професійних питань відбулось інформаційне знайомство «Тиждень відкритого уряду» та  огляд-рекомендація «Інформаційно-бібліографічна робота з використанням нових інформаційних технологій». Учасники семінару отримали знання про наявні інструменти та ресурси е-урядування, якими можна скористатись в  бібліотеці. 

Працівники ЦБ та ДБ скористалися можливістю бути слухачамивебінару «Тиждень Відкритого Уряду розпочато: дізнавайся та долучайся». 

Інформаційні хвилинки «Дізнавайся та долучайся»  працівники бібліотеки  надали  жінкам«Університетів третього віку» Путивльського районного територіального центру соціального обслуговування.

spacer