СВЯТКОВЕ ЗАСІДАННЯ КЛУБУ «ФРОНТОВИЧКА»

Проведення святкового засідання клубу «Фронтовичка» до Міжнародного жіночого дня організувала чарівна жінка, голова клубу Валентина Анякіна, яка привітала членів клубу з цим чудовим святом, чия любов, самовідданість і душевна щедрість були запорукою достойного життя цілого покоління не тільки в мирний час, а і в часи випробувань для Батьківщини.

Від народного депутата України Андрія Деркача кожній присутній у залі жінці були подаровані квіти та спеціально виготовлені до свята календарі.

Зі святом жінок — фронтовичок привітав заступник голови Путивльської районної ради Андрій Воронін. А ювілярці, яка відсвяткувала своє 85-річчя, Дегтярьовій Зінаїді Іванівні він вручив Пам’ятну адресу та подарунок.

Фронтовичок привітали  зі святом своїми піснями та танцями учасники художньої самодіяльності Путивльського районного будинку культури, педагогічного коледжу, коледжу СНАУ, Путивльського центру позашкільної роботи.

З особливою зацікавленістю фронтовички слухали вірші, які продекламував  для них  член Національної спілки письменників України, наш земляк Анатолій Луговський.

По закінченню заходу всі розходилися задоволені і, добре усвідомлюючи те, що хоча за календарем весна вже й настала, але переможна її хода починається саме з цього свята. Уже ніщо не може завадити сонцю долати крижану зиму й дарувати всьому живому своє тепло.

Тож Міжнародний жіночий день – це свято оновлення і сподівань на краще життя та перемогу добра.

spacer