ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ БОБИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У приміщенні сільської ради відбулася чергова сесія Бобинської сільської ради. Із дванадцяти  обраних депутатів у роботі пленарного засідання взяли участь вісім депутатів. Також у роботі пленарного засідання взяли участь посадовці Путивльської районної ради: заступник голови Андрій Воронін та радник голови Людмила Чемолосова.

Про виконання програми економічно і соціального розвитку Бобинської сільської ради за 2018 рік прозвітував сільський голова Олег Сліпухін.

«Усі заходи Програми  фінансувалися за рахунок коштів бюджету сільської ради та субвенції з державного бюджету, коштів  сільгосппідприємств», — зазначив сільський голова.

Основною   метою сільської ради було  виконання наступних робіт:

утримання в належному економічному, технічному та санітарному стані  Бобинського ДНЗ;

покращення рівня побутового обслуговування населення в селі;        

благоустрій територій населених пунктів сільської ради;

створення сприятливих умов  для інвесторів;

проведення культурно-масових заходів.

На початок 2018 року було затверджено бюджет у сумі  952300 грн., з них:

на утримання ДНЗ — 184200 грн. з сільського бюджету, 300000 грн. — кошти субвенції;

благоустрій – 16,9 тис. грн.;

комунальні послуги – 17,9 тис. грн.;

укладено соціально-економічні угоди  з ПП «Карла Маркса-2»  на суму 50569 грн. та ТОВ «Агріпорт Норд» 12000 грн.

Ці кошти були витрачені на  заміну каналізаційних труб,  грейдування доріг. За кошти ПП «Карла Маркса-2»  були придбані  путівки  до ДОТ «Восход»  на суму 7 тис. грн., чистка колодязів  на кошти ТОВ «Агріпорт  Норд». Також за рахунок сільгосппідприємств проводилася чистка доріг від снігу, завіз піску до дитячих майданчиків. Неодноразово проводилися   культурно-масові заходи в селі за фінансової підтримки сільськогосподарських підприємств.

Отримано субвенції з районного бюджету – 329840 тис. грн.

За  рахунок бюджету сільської ради  було проведено ремонт та заміну ламп  нічного освітлення  на енергозберігаючі  на суму 9042 грн. Завдяки співпраці з районним центром зайнятості безробітні були  залучені  в заходах з благоустрою території  сільської ради. У 2018 році були  укладені договори оренди землі із  ПП «Карла Маркса-2» та ТОВ «Сейм-Агро» із збільшенням  ставки орендної плати.

Упродовж року  були прийняті та профінансовані  Програми  на загальну суму 29478  грн.

Одноголосно депутати сільської ради затвердили Програму економічного та соціального розвитку Бобинської сільської ради на 2019 рік та звіт про виконання сільського бюджету на за 2018 рік.

По земельним питанням інформувала сільських  депутатів та запрошених землевпорядник сільської ради Євгенія Бобіна. Це були рішення про надання дозволу громадянам на розробку  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Усі рішення мали підтримку депутатів та були прийняті одноголосно.

spacer