ПУТИВЛЬЩИНА ВІДЗНАЧИЛА ЮВІЛЕЙНУ ДАТУ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕГЕНДАРНОГО ПАРТИЗАНСЬКОГО КОМІСАРА СЕМЕНА ВАСИЛЬОВИЧА РУДНЄВА

На Путивльщині відзначили 120-ту річницю з Дня народження одного з найвидатніших керівників партизанського руху на Україні в роки Другої світової війни комісара Сумського партизанського з’єднання, генерал-майора, Героя Радянського Союзу Семена Васильовича Руднєва. 

Відзначення ювілейної дати розпочали з покладання квітів до пам’ятника комісару Руднєву С.В. на площі перемоги в м.Путивль.

Потім святкування пам’ятної дати продовжилося в с.Руднєве (Бєрюх) Путивльського району Сумської області. Тут, на батьківщині Семена Васильовича зібралися жителі зі всього району. Відбулася церковна панахида, а потім покладання квітів до пам’ятника та Меморіалу загиблим односельчанам  у роки Другої світової війни.

У заході взяли участь голова Путивльської районної ради Євген Южаков, голова Путивльської райдержадміністрації Микола Шульга, делегація з Котелевського району Полтавської області, депутати Сумської обласної ради Олег Бояринцев, Микола Ільченко, Руднєвський сільський голова Петро Кадурін, керівник сільськогосподарського підприємства Сергій Павлік, представники ветеранських громадських організацій, громадськість району.

За традицією, що вже склалася останніми роками, гості села обов’язково відвідують «Музей комісара з’єднання партизанських загонів Сумської області Семена Васильовича Руднєва». Відвідувачі музею висловлюють вдячність його працівником за їхню працю.  І ось, у цей знаменний день директор музею Анатолій Луговський за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у збереження пам’яті про видатного організатора народного спротиву нацистській окупації України в 1941-1943 роках Руднєва С.В.  був відзначений грамотою Сумської обласної ради  

За активну творчу роботу на громадських засадах у відновленні в с.Руднєве музею комісара Грамотами  управління культури Сумської обласної державної адміністрації були нагороджені жителі с.Руднєве Борис Лазарченко, Анатолій Агеєв.

У Руднєвському сільському будинку культури жителів села та гостей порадував святковий тематичний концерт за участі артистів Сумської філармонії.

Того ж дня в Путивльському педагогічному коледжі імені Семена Васильовича Руднєва  відбулося святкове засідання клубу «Патріот», у якому взяв участь заступник голови Путивльської районної ради Андрій Воронін.

До 120-ччя від дня народження Руднєва С.В. у Путивльському краєзнавчому музеї відбувся урочистий вечір «Доля героя», а в Путивльській центральній районній бібліотеці – інформаційно-ювілейна лава «Комісар Руднєв».

Путивляни пам’ятають і вшановують своїх героїв–земляків.

spacer