ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

Під головуванням Станіслава Гаркавенка відбулося засідання постійної комісії, на якому було розглянуто 9 проекти рішень. З одинадцяти членів постійної комісії в роботі взяли участь дев’ять депутатів.

Про Районну цільову Програму з профілактики та ліквідації сказу в Путивльському районі на 2019-2023 роки доповів Олександр Гончаров – начальник Путивльського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

З питання «Виконання Районної цільової програми індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки»  та  «Виконання Районної цільової програми з розроблення схеми планування території Путивльського району на 2018» проінформувала Олена Хобленко – начальник відділу агропромислового розвитку управління економічного та агропромислового розвитку Путивльської районної державної адміністрації.  

Про затвердження проектів  землеустрою  інформував голова постійної комісії.

Про виконання Плану роботи Путивльської районної ради сьомого скликання за 2018 рік та про План  роботи  Путивльської районної ради сьомого скликання на 2019 рік  доповів  Микола Лук’яненко – керуючий справами.

З питання виконання комплексної програми охорони навколишнього природного середовища за 2018 рік  інформувала начальник відділу агропромислового розвитку управління економічного та агропромислового розвитку Путивльської районної державної адміністрації.

З даного питання постійна комісія прийняла рішення – Путивльській районній адміністрації прозвітувати на  черговій сесії Путивльської районної ради про хід виконання комплексної програми охорони навколишнього природного середовища за 2018 рік та з  метою інформування населення надавати матеріали до районної газети «Путивльські відомості» про хід виконання зазначеної програми.

За результатами засідання постійної комісії надані позитивні висновки та запропоновано голові районної ради винести їх на розгляд президії та  сесії районної ради.

spacer