ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕПІЗООТИЧНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ РАЙОНУ В ДЕПУТАТІВ НА КОНТРОЛІ

Під головуванням Станіслава Гаркавенка відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, будівництва, архітектури, агропромислового комплексу, земельних та водних ресурсів, лісового господарства, екології та довкілля.

Депутати розглянули виконання Плану районної ради за 2018 рік.

На пленарних засіданнях Путивльської районної ради у 2018 році були розглянуті всі питання, що передбачені Планом. Загалом розглянуто на пленарних засіданнях – 55 питань, із них подано постійною комісією 2 питання.

У 2018 році проведено 14 засідань постійної комісії. Усього розглянуто 68 питань, із них передбачених Планом  –  24.

Також депутатами районної ради були внесені пропозиції про необхідність  прийняття районної цільової Програми ліквідації сказу в Путивльському районі на 2019-2023 роки, а також районної цільової Програму профілактики та ліквідації африканської чуми свиней на території Путивльського району на 2019-2023 роки.

Прийняття відповідних Програм надасть можливість:

виконати поставлені завдання відповідно до сучасних потреб соціального розвитку Путивльського району:

підвищити рівень безпеки і комфортності людини;

забезпечити виконання вимог Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про благоустрій населених пунктів», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб»;

урегулювати нормативно–правові відносини між органами, що мають повноваження у сфері утримання домашніх тварин та власниками тварин;

підвищити рівень еколого–етичної свідомості та культури громадян у ставленні до домашніх тварин;

поліпшити епізоотичний стан і знизити витрати на епідемічні заходи й лікування населення району;

забезпечити ефективне використання бюджетних коштів на заходи, спррямовані на охорону тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин.

spacer