ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

Відбулося чергове засідання постійної комісії Путивльської районної ради сьомого скликання з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю під головуванням Олексія Фесенка, на якому розглянуто 7 питань.

Значна увага була приділена виконанню рішень Путивльської районної ради та реформуванню галузі охорони здоров’я.

Чинне законодавство України надає можливість власникам публічних закладів охорони здоров’я перетворювати належні їм установи в комунальні унітарні підприємства з метою підвищення якості медичного обслуговування населення та надання йому медичних послуг належного рівня.

Цим правом скористався центр первинної медичної допомоги, перетворившись у комунальне некомерційне підприємство, але це перетворення дозволяє захистити центр від його приватизації за умови внесення до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади, що не підлягає приватизації.

Постійна комісія Путивльської районної ради розробила проект рішення з цього питання та одноголосно погодила внесення на розгляд порядку денного чергового пленарного засідання, сподіваючись на відповідну підтримку всього депутатського корпусу.

Також було одноголосно погоджено проект рішення «Про затвердження фінансового плану КНП «ЦПМСД» Путивльської районної ради на 2019 рік».

Маємо надію, що збільшення господарської та фінансової автономії та управлінської гнучкості комунального закладу охорони здоров’я сприятимуть формуванню стимулів для поліпшення якості медичного обслуговування населення і водночас підвищенню економічної ефективності використання активів.

spacer