ПЕРСПЕКТИВИ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА ЧАСІ В РАЙОННІЙ РАДІ

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів робочу нараду з питання організації роботи комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Путивльської районної ради Сумської області. У нараді взяли участь заступник голови Путивльської РДА Михайло Биряк, заступник голови постійної комісії Путивльської районної ради Геннадій Садовий, головні лікарі медичних закладів Жанна Руднєва і Світлана Семененко. З метою широкого інформування населення району щодо впровадження в Україні медичної реформи первинної ланки серед запрошених до участі в  нараді —  редактор районної газети «Путивльські відомості» Ірина Купчикова.

Головний лікар Центру первинної медичної допомоги Жанна Руднєва прозвітувала про виконання протокольних доручень засідання постійної комісії від 10.01.2019. Вона  також окреслила ряд проблем, які необхідно вирішити першочергово. Це поповнення кабінетів лікарів медичним обладнанням, придбання автомобіля, кадрова потреба в лікарях та відсутність коштів на фінансування фельдшерських пунктів.

Обговорюючи питання, усі присутні наголошували на тому, що в процесі проведення реформи ми не повинні забувати про людей. Головне завдання центру  —  побудувати нову модель взаємин лікаря і пацієнта, щоб мешканці Путивльського району змогли отримати гарантований державою пакет якісних медичних послуг, щоб зросла довіра людей до медичних закладів.

Підводячи підсумки наради, голова районної ради Євген Южаков подякував головним лікарям Світлані Семененко та Жанні Руднєвій за їх цілеспрямовану роботу, яка спонукає медичну галузь району до руху вперед. Але, як зауважив Євген Іванович, необхідно при цьому дотримуватися двох умов: щоб людям стало не гірше та не було б в майбутньому претензій контролюючих органів до медичних закладів. 

spacer